Csiga-Biga Mozgás- és képességfejlesztő Alapítvány
csigabigaalapitvany@gmail.com 06 20 222 5485
7100 Szekszárd Bátaszéki u. 40.
Adószám: 18864731-1-17

TANFOLYAMOK

Csiga-Biga tréningek 2019

Terápiás kutyák számára előírt kétkörös vizsgára való felkészülés a Csiga-Biga Mozgás-és képességfejlesztő Alapítvány szervezésében.

Szívesen várunk mindenkit, akit érdekel a kutyás terápia, szeretne betekintést nyerni, tapasztalatokat és információkat szerezni a vizsgák menetével, feladataival, követelményeivel kapcsolatban, mindezt úgy, hogy akár saját kutyájával ki is próbálhatja magát a vizsgafeladatokban.

A tréning célja:

A terápiás kutyák és felvezetőik számára előírt kétkörös vizsgarendszerre való felkészüléshez részletes, szakmai alapokon és tapasztalatokon nyugvó, ugyanakkor gyakorlatorientált segítségnyújtás, melyet elméleti és gyakorlati képzés. Mindebben segítségükre lesznek tapasztalt, gyakorlott és képzett szakemberek.

A tréningek időpontjai: szervezés alatt

Temperamentum vizsga tervezett időpontja: szervezés alatt

A temperamentum vizsgára való felkészülés helyszíne:

Csiga-Biga Alapítvány Kiképző pálya Medina
7057 Medina, Damjanich u.5.
GPS: 46.472027,18.644167

Érdeklődni, jelentkezni: csigabigaalapitvany@gmail.com; 06 20 222 5485
Vizsgaszabályzat: http://www.matesze.hu/sparta3/doktar/4/tk-vizsgaszabalyzat.pdf